USA flag  Ukraine flag      Flag_of_the_United_Nations

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “МУЛЬТИПРОФІЛЬ-СЕРВІС”

вул. Шевченка 27, оф. 36, м. Полтава 36011, тел.: (067) 401-93-74, факс: (0532) 67-73-38, ел. пошта: aliubych@multiprofile.com.ua

                  

Суб҆єкти господарювання різних організаційно-правових форм фінансують операційну та інвестиційну діяльність або із внутрішніх джерел у вигляді нерозподіленого прибутку (реінвестицій), або із зовнішніх джерел у вигляді запозиченого капіталу, або у вигляді змін у статутному капіталі.

 

Інвестиційна діяльність поділяється на фінансові інвестиції (прямі та портфельні) та на капітальні інвестиції, що звичайно здійснюються або за грошові кошти, або в розстрочку на умовах лізингу.

 

В операційній діяльності найважливішою складовою є фінансовий результат - чистий операційний дохід після сплати податків, що Національним стандартом N 1 "Загальні засади шоцінки майна і майнових прав" визначається як прогнозована сума надходжень від використання  об'єкта  оцінки  після  вирахування   усіх  витрат, пов'язаних з отриманням цієї суми. 

 

Ми допомагаємо нашим клієнтам досягнути у їхній фінансовій діяльності оптимізації грошових потоків в інтересах акціонерів та фінансових кредиторів.

Див.: аналіз сценаріїв правовідносин між господарським товариством та учасником у фінансовій діяльності (у власному чи запозиченому капіталі) господарського товариства.

        Консультації з питань торгівлі цінними паперами, оцінка обєктів, регламентовані та фінансові звіти.

 

© ТОВ “Мультипрофіль-сервіс”            РОЗМІСТИТИ РЕКЛАМУ НА САЙТІ.

 

 MAS jspq dnkk`p` MAS jspq ebpn MAS jspq psak Lefa`mjnbqjhi jspq b`k~r Hmdejq UX Vem{ m` aemghm, dhgek| h c`g m` @GQ b Sjp`hmeOncnd` b Onkr`be Oncnd` sqr`mnbhr| hmtnplep Oncnd` b Jhebe Opncmng oncnd{ hmtnplep