USA flag  Ukraine flag  Russia Flag

IFP 3 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНСТИТУТ ФІНАНСІВ ТА ПРАВА»

вул. Шевченка 27, оф. 36, м. Полтава 36039, Полтавська область, тел.: (067) 401-93-74, факс: (0532) 67-73-38, www.institutefl.org, ел. пошта: institute_fl@institutefl.org

 

ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про внесення змін до Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI  (Відомості Верховної Ради (ВВР) від 08.04.2011 — 2011 р., № 13, / № 13-14, № 15-16, № 17 /, стор. 556, стаття 112) та до Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI  (Відомості Верховної Ради (ВВР) від 09.11.2012-2012 р., / № 44-45; № 46-47; № 48 /, стор. 1858, стаття 552) з метою запобігання технологічній відсталості та розширення ланцюгів доданої вартості у суб’єктів господарювання – резидентів України”. 

 

                                                   *****************************
АСПЕКТИ АДМІНІСТРАТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ В КОНТЕКСТІ ПЕРЕХОДУ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ДО НОВОГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.

                                                   *****************************
Зміцнення офіційного курсу гривні на міжбанку співпало з набранням

чинності Законом України від 21 червня 2018 року № 2473-VIII “Про валюту і валютні операції”. (Проте у середньостроковій та довгостроковій перспективах наслідки валютної лібералізації можуть бути прямо протилежними, оскільки на показники валютного ринку впливатиме чиста міжнародна інвестиційна позиція та сальдо платіжного балансу, у т.ч. балансу торгівлі товарами та послугами).


Огляд: реформування місцевих бюджетів.

Разработка методики проведения оценки прозрачности и открытости госзакупок за средстав местных бюджетов в Украине
.

 

Оцінка стану фінансування у 2014-2017-му роках охорони навколишнього природного середовища центральними органами виконавчої влади, діяльність яких координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України, та відповідними  місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування (за функціональною та за програмною класифікаціями видатків державного та зведених місцевих бюджетів).
 

 

Нормативно-правові аспекти фінансування природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів на державному, регіональному та місцевому рівнях у Полтавській області.

 

Екологічні державні (цільові) програми, які виконуються в межах бюджетних програм.

Перелік діючих регіональних природоохоронних програм і тих, що розроблялись в областях у 2017 році.

                                 **************************

ЗАСТОСОВУЮЧИ КЕЙНСІАНСТВО (ВНД (ВНП) за витратами ≈ AD = C + In + G + Xn).  ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ АСПЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО ЛЮДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ РЕГІОНІВ
В УКРАЇНІ, СТАНОМ НА КІНЕЦЬ 2017-ГО РОКУ
.

 

Потрібно усувати вади законодавства України з метою стимулювання економічного зростання, зокрема,  змінювати пільги для прямих інвестицій, які виникають при внесенні нерезидентом грошових коштів та майна до статутного капіталу суб’єкта господарювання – резидента України.

 

*****************

 

Щодо затвердження органами місцевого самоврядування типових Положень про проведення інвестиційних конкурсів.

 

Круглий стіл: "Корупція у повсякденному житті українців: за що даємо хабарі?  Кому і чому?". м. Полтава. 25.10.2017 р.

Ініціатор: Фонд "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва (www.dit.org.ua).

 

Експертний огляд за результатами моніторингу закупівель Служби автомобільних доріг у Полтавській області  Державного агентства автомобільних доріг України у 2016-2017-му роках, (станом на серпень 2017-го року): ДЕРЖАВНИЙ ДОРОЖНІЙ ФОНД – НАДІЯ ФІНАНСОВИХ КРЕДИТОРІВ.

 

Відкритий лист-пропозиція щодо усунення порушення законодавства України про громадянство та про державну службу України у Державному агентстві автомобільних доріг України.

 

ПРОПОЗИЦІЇ ВИКОНКОМУ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ СТРУКТУРУВАНЯ ВИДАТКІВ ПОЛТАВСЬКОГО МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ У ЧАСТИНІ УТРИМАННЯ ТА РЕМОНТУ ДОРІГ ТА АСФАЛЬТУВАННЯ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ.

АСПЕКТИ ДВОСТОРОННЬОГО ТА БАГАТОСТОРОННЬОГО МІЖДЕРЖАВНОГО РЕГІОНАЛЬНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА КРАЇН ЧОРНОМОРСЬКОГО ТА АЗОВСЬКОГО БАСЕЙНІВ:
ЯКИМ ЧИНОМ ВПЛИНЕ ЗАХОПЛЕННЯ МОРЯКІВ ТА КОРАБЛІВ У КЕРЧЕНСЬКІЙ ПРОТОЦІ НА РЕГІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ?

 

novyny             ПЕРСПЕКТИВИ ДЕКОНЦЕНТРАЦІЇ ТА ПОДАЛЬШОЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ (КОМЕНТАР).

Резюме:  Відповідно до частини першої статті 1 Закону України від 9 квітня 1999 року N 586-XIV «Про місцеві державні адміністрації», виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації.  Таким чином, відповідно до статті 29 цього закону, обласна державна адміністрація здійснює повноваження, делеговані їй обласною  радою, в обсягах і межах, передбачених статтею 44 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні».  Стаття 44 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні» містить вичерпний перелік повноважень, делегованих місцевому органу виконавчої влади, до якого досить часто не включено управління майном територіальної громади. 

 

Ефект від децентралізації без попередньої деконцентрації може бути фантомним, оскільки  повноваження місцевих органів виконавчої влади, визначені Постановою КМУ від 18 квітня 2012 р. № 606, є і так вкрай урізаними. Територіальні громади, тобто органи місцевого самоврядування, нічого не здобудуть, поділивши ці урізані повноваження місцевих органів виконавчої влади з центральними органами виконавчої влади та їх територіальними підрозділами.  Понад те, ефективна децентралізація не потребує змін до Конституції Україним, а може задовільнитися внесенням змін до Податкового та Бюджетного кодексів України.

Процес попередньої деконцентрації та подальшої можливої децентралізації в країнах, де він був успішним, міг тривати декілька десятків років та розвиватися через механізм стримувань та противаг.  Деконцентрація та децентралізації можуть бути:

1) інституційними,

2) адміністративно-територіальними (регіоналізація) та

3) функціональними.

 Також деконцентрація та децентралізації можуть бути фіскальними (загальнодержавні та місцеві податки (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; єдиний податок) та збори (збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, збір за місця для паркування транспортних засобів, туристичний збір), симетричними та / чи асиметричними, оскільки на одному регіональному рівні адміністративно-територіального устрою не всі одиниці є однаково розвинені.

 Територіальна децентралізація відрізняється від деконцентрації, за якої відбувається перерозподіл повноважень між центральними та місцевими органами виконавчої влади на користь останніх (місцеві органи виконавчої влади залишаються залежними фінансово, але напряму не контролюються центральними органами виконавчої влади).

Концептуально децентралізації повинна передувати деконцентрація, результатом якої територіальні органи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади повинні стати структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади. Адже рекомендаційний перелік структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій, затверджений Постановою КМУ від 18 квітня 2012 р. № 606, заборонив утворення структурних підрозділів, які дублюють діяльність територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, повноваження яких протягом останніх років постійно зростали. До таких структурних підрозділів, зокрема, належить головне управління Міндоходів в області, державна фінансова інспекція в області, головне управління Держземагенства в області, обласне управління лісового та мисливського господарства, головне управління Пенсійного фонду України в області, головне управління статистики в області, обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, регіональне відділення Фонду державного майна України по області, обласний центр зайнятості, територіальне управління Держгірпромнагляду в області, служба автомобільних доріг в області, управління в області Держенергоефективності України, головне управління Держсанепідслужби в області, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в області, Державна фітосанітарна інспекція області, Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в області, Управління державної служби Головдержслужби України в області, відділ управління Департаменту розвитку підприємництва Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, відділ Державної пенітенціарної служби України в області, територіальна державна інспекція з питань праці в області, управління Укртрансінспекції в області, тощо.

                                                                                                          

 Натомість, територіальна децентралізація передбачає перерозподіл повноважень на користь посадовців, що обираються територіальними громадами. Результатами можуть стати більш високі показники територіального (регіонального) та соціально-економічного розвитку. 

Бенефіціарами децентралізації або деконцентрації можуть стати не лише групи інтересів, а й суспільство в цілому. Синергетичний ефект можна шукати як в площині міжбюджетних відносин, так і в сферах взаємовідносин між суб'єктами різних форм власності та організаційно-правових форм.  Проте досягнення синергетичного ефекту не потребуватиме змін до Конституції Україним, а може задовільнитися внесенням змін до Податкового та Бюджетного кодексів України.  Крім Постанови КМУ від 18 квітня 2012 р. № 606, потрібні зміни до Порядку розгляду питань, пов'язаних з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України, затвердженого Постановою КМУ від 11 квітня 2012 р. № 298. 

Порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій затверджено Постановою КМУ від 29.07.1999 року № 1374.  Постанова врегульовує порядок призначення на посади керівників у тому числі й управлінь, відділів та інших структурних підрозділів обласних та районних державних адміністрацій.  Також видаються листи – погодження профільних центральних органів виконавчої влади.

Типовий регламент місцевої державної адміністрації затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 р. N 2263.

 

Stratehiya DF         ПОСТАНОВА КМУ ВІД 09.12.2014 № 695 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОГРАМИ ДІЯЛЬНОСТІ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ».

                                                                    ПРОГРАМА ДІЯЛЬНОСТІ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, ЗАТВЕРДЖЕНА ПОСТАНОВОЮ КМУ № 695 ВІД  09 ГРУДНЯ 2014 РОКУ.

Stratehiya DF          КОМЕНТАР (ЕКОНОМІКО-ПРАВОВІ ПОСИЛАННЯ) ДО ПРОГРАМИ ДІЯЛЬНОСТІ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 1 БЕРЕЗНЯ 2014 РОКУ. 

 

TsOVV                      НА ШЛЯХУ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ (ПРОМІЖНИЙ РЕЗУЛЬТАТ 2011-ГО РОКУ).

 

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ЯК СКЛАДОВА МУНІЦИПАЛЬНИХ (МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ) ТА ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ НА ДЕРЖАВНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ.

 

norm-prav aktyАКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ.

 

 

ЩОДО ДЕЯКИХ АСПЕКТІВ ПРИЙНЯТТЯ БЮДЖЕТІВ УЧАСТІ ТА БЮДЖЕТНИХ РЕГЛАМЕНТІВ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА БАЗОВОМУ, РАЙОННОМУ ТА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ.

 

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ.

 

ПРИЙНЯТО ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ НА 2019-Й РІК. ЯКІ ЦИФРИ І

ТРЕНДИ ДЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ?

 

ДЕ ЗНАХОДЯТЬСЯ ДОВГІ ТА ДЕШЕВІ ГРОШІ? АБО ПИТАННЯ ДЕРЖАВНИХ ІНВЕСТИЦІЙ У СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ФІНАНСАМИ – 22.08.2014 р.

 

 

БЮДЖЕТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Coat_of_Arms_of_Poltava_Oblast  Poltava-Oblast-flag

 

ЦІЛЬОВІ РЕГІОНАЛЬНІ ПРОГРАМИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

Щодо стратегії розвитку Полтавської області до 2020-го року, затвердженої рішенням пленарного засідання двадцять шостої позачергової сесії Полтавської обласної ради шостого скликання. 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ПІДГОТОВКОЮ, ОЦІНКОЮ, ВІДБОРОМ ТА ФІНАНСУВАННЯМ ПРОЕКТІВ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

(СИТУАТИВНА ВПРАВА: ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ).

 

ГРОМАДСЬКА КАМПАНІЯ: "НІ РУЧНИМ ТРАНСФЕРТАМ! ТАК ФОРМУЛЬНОМУ РОЗПОДІЛУ КОШТІВ БЮДЖЕТІВ!"

 

 

                                          *******************

ВИСНОВКИ ЩОДО СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА РЕГІОНАЛЬНОГО ЕФЕКТУ ВІД ЗМІНИ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ ЦІН НА ГАЗ, ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ КМУ ВІД 1 ЖОВТНЯ 2015 Р. № 758.

 

 

НАДРОКОРИСТУВАННЯ: ОБРАНІ МАТЕРІАЛИ.

БЮДЖЕТ МІСТА ПОЛТАВИ.             Poltava_coat   Flag_of_Poltava

 

ПРИЙНЯТО ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ НА 2019-Й РІК. ЯКІ ЦИФРИ І

ТРЕНДИ ДЛЯ МІСТА ПОЛТАВИ?

 

ЦІЛЬОВІ РЕГІОНАЛЬНІ ПРОГРАМИ МІСТА ПОЛТАВИ.

 

Форми бюджетної та фінансової звітності.

 

 

 

БЮДЖЕТ МІСТА КИЄВА.                    COA_of_Kyiv_Kurovskyi Flag_of_Kyiv_Kurovskyi

 

ЦІЛЬОВІ МІСЬКІ (РЕГІОНАЛЬНІ) ПРОГРАМИ МІСТА КИЄВА.

 

 

*********************

 

АНАЛІЗ ПРОВЕДЕННЯ У 2010-МУ РОЦІ ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ВИКОНАННЯ У 2010-МУ РОЦІ ПЛАНІВ-ГРАФІКІВ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НА 2010-2014 РОКИ ЗАМОЖНЕ СУСПІЛЬСТВО, КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА ЕКОНОМІКА, ЕФЕКТИВНА ДЕРЖАВА.

http://www.multiprofile.com.ua/index%200_0_0_0.files/image009.jpg

 

АНАЛІЗ ПРОВЕДЕННЯ У 2011-МУ РОЦІ ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ВИКОНАННЯ У 2011-МУ РОЦІ ПЛАНІВ-ГРАФІКІВ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НА 2010-2014 РОКИ ЗАМОЖНЕ СУСПІЛЬСТВО, КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА ЕКОНОМІКА, ЕФЕКТИВНА ДЕРЖАВА.

 

АНАЛІЗ ПРОВЕДЕННЯ У 2012-МУ РОЦІ ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ВИКОНАННЯ У 2012-МУ РОЦІ ПЛАНІВ-ГРАФІКІВ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НА 2010-2014 РОКИ ЗАМОЖНЕ СУСПІЛЬСТВО, КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНА ЕКОНОМІКА, ЕФЕКТИВНА ДЕРЖАВА.

 

2014-Й РІК:  НАЦІОНАЛЬНА РАДА РЕФОРМ

Указ Президента України № 614/2014 «Про забезпечення впровадження єдиної державної політики реформ в Україні».

Виконавчому комітету реформ у тримісячний термін належить підготувати до розгляду проект Стратегії сталого розвитку України до 2020 року.

Указ Президента України № 644/2014 «Питання Національної ради реформ, Дорадчої ради реформ та Виконавчого комітету реформ».

Указ Президента України № 947/2014 від 22 грудня 2014 року «Питання Національної ради реформ».

Інтернет-ресурс: Реформи в Україні”.

                   

Класифікація галузей народного господарства передбачена статтею 260 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року N 436-IV.  Оскільки КВЕД 2005, затверджений наказом Держспоживстандарту від 26.12.2005 р. № 375, існував до кінця 2012-го року, на цей період для визначень галузей можна було використовувати таблицю відповідності кодів КВЕД кодам ЗКГНГ.    Надаємо огляд регулювання закупівель товарів, робіт та послуг лише у деяких соціально значущих та базових галузях:

Ресурси з питань державних закупівель:

             Закони та нормативно-правові акти:

                        Закон України від 10 квітня 2014 року  № 1197-VII «Про здійснення державних закупівель».

 

·         Державні кошти у Законі України № 2289

кошти Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів,  (див.: Єдиний реєстр розпорядників та одержувачів бюджетних коштів).

кошти Національного банку України,

державних цільових фондів,

Пенсійного фонду України,

кошти загальнообов'язкового державного соціального страхування,

кошти загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття,

кошти загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням,

кошти, передбачені Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" (1105-14),

кошти установ чи організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, місцевими державними адміністраціями чи органами місцевого самоврядування,

кошти державних та місцевих фондів,

кошти державного оборонного замовлення,

кошти державного замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб,

кошти державного матеріального резерву,

кошти Аграрного фонду,

кошти Фонду соціального захисту інвалідів,

кошти, які надаються замовникам під гарантії Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування за  кредитами,  позиками, які  надаються іноземними державами,  банками, міжнародними фінансовими організаціями або на умовах співфінансування разом з іноземними  державами, банками, міжнародними фінансовими організаціями; {пункт 4 частини першої статті 1 Закону України від 1 червня 2010 року № 2289-VI “Про здійснення державних закупівель” із змінами, внесеними згідно із Законом N 3681-VI ( 3681-17 ) від 08.07.2011}.

 

Додатково див.: "кошти господарських товариств, підприємств та об'єднань підприємств" (Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель" від 08.07.2011 N 3681-VI, який набрав чинності 03.10.2011, внесені зміни до Закону та виключені "кошти підприємств та їх об'єднань" із поняття "державні кошти").  Треба відзначити, що Господарський кодекс України та ДК 002:2004 розрізняють такі організаційно-правові форми як підприємства (державні, казенні та комунальні) та господарські товариства, до яких входять державні акціонерні компанії.  Тобто кошти господарських товариств державної та корпоративної форм власності від самого початку дії Закону України № 2289-VI не включалися до визначення державних коштів.   Підхід до здійснення закупівель замовниками, що базується на розподілі коштів на державні та власні кошти підприємств, запроваджений частиною 2 статті 2 Закону України від 24 травня 2012 року № 4851-VI «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності», фактично частиною 3 статті 2 цього Закону встановлює закупівельні пороги щодо використання процедур закупівель суб'єктами природних монополій на рівні 5 млн. грн. для товарів та послуг та 10 млн. грн. для робіт (закупівлі за власні кошти).  Але, відповідно до визначень Господарського кодексу України, казенні (некомерційні) підприємства фактично не мають власних коштів.  Тобто всі кошти казенних підприємств є державними.  На додаток до всього, стаття 4 Закону України від 24 травня 2012 року № 4851-VI робить величезну кількість винятків, що дозволяють проводити закупівлі без процедур).

 

·         Процедури закупівель у Законі України № 2289   

·         Зміни до Закону України № 2289 та історія регулювання

·         Акти Кабінету Міністрів України

·         Акти Уповноваженого органу

·         Державні класифікатори України

·         Офіційне друковане видання з питань державних закупівель

·         Статистичні спостереження

·         Позасудове та судове оскарження

·         Типовий договір про закупівлю

·         Державна казначейська служба України у Законі України № 2289

·         Перелік законів, на які посилається Закон України № 2289

·         Форми документів замовника

·         Акти Міністерства фінансів України

·         Закон України № 4851-VI "Про особливості ... в окремих сферах господарської діяльності"

·         Контроль у сфері державних закупівель

 

·           Проекти законів та нормативно-правових актів

Проекти законів України.

Проекти підзаконних нормативно-правових актів.

зміни до Закону України № 2289 та історія регулювання.

перелік законів, на які посилається Закон України № 2289, та суміжні закони.

 

 

 

 

         Видання з питань державних закупівель

 

 

  

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНСТИТУТ ФІНАНСІВ ТА ПРАВА»

Любич Андрій Васильович

вул. Шевченка 27, оф. 36, м. Полтава 36039, Полтавська область 

тел.(067) 401-93-74, факс(053267-73-38, 

www.institutefl.org

ел. пошта: institute_fl@institutefl.org

 

 

© ГО “Інститут фінансів та права”   image020  image021 image022 image075 image023  image024       ПІДТРИМАТИ, ЗРОБИТИ ВНЕСОК.

 

http://stat24.meta.ua/img/counter/9.gif MyCounter - qw8rwhj h qr`rhqrhj` Oncnd` b Onkr`be Oncnd` sqr`mnbhr| hmtnplep Oncnd` b Jhebe Opncmng oncnd{ hmtnplepi